.

.

transport gratuit 200pcs SC-SC single/multi mode simplex flanșă de cuplaj SC/APC adaptor fibra de cuplaj pentru comunicații digitale

transport gratuit 200pcs SC-SC single/multi mode simplex flanșă de cuplaj SC/APC adaptor fibra de cuplaj pentru comunicații digitale

RON 228.00
RON 212.00
Din mărfuri
Es accesible al encargo


Descriere
Standard Adaptor de Fibra Optica ( Fibra Optica Flanșă/ Împerechere Mâneci ) este o fibră optică pasivă dispozitiv proiectat pentru conectarea între doi conectori. Există o varietate de adaptoare de mare precizie, atenuare scăzută, durabilitate superioara, excelent interconectare și adaptabilitate la temperatura. Acest tip SC adaptoare, de asemenea, au o bună performanță optică și mecanică și utilizate pe scară largă în optic distribution frame (ODF), comunicații și echipamente de măsurare.
Specificație tehnică Element Parametru de Material FBT Culoare Gri de Aplicare PC&APC Pierdere de Inserție 0.2 d B Timp de functionare de 500 de ori, fără distorsiuni și crack, Varietate de Inserție Loss0.1d B Pierdere de Inserție -40 ~ +85 Mecanică Durabilitate 50 N, conexiune cu doi conectori, conexiune timp de 30min la Temperatura 40 N, conexiune cu doi conectori, conexiune timp de 30min Axiale Forță de Tensiune >8 N Partea de Forfecare Vigoare
Pachet inclusiv
200pcs Simplex SC Adaptor

Proprietăți de bază

De asemenea, cumpără cu acest produs.